O nás - MŠ PAMPELIŠKA

PROVOZ MŠ BUDE OBNOVEN OD 12. 4. 2021 - provozní doba bude upravena vzhledem k povinnosti zachovat homogenitu skupin od 7.00 do 16.00
podrobnosti a podmínky v záložce NÁVRAT DO MŠ

Zápis pro školní rok 2021/2022

Dokumenty ke správnímu řízení: kopie rodného listu dítěte, vyplněnou originální žádost (ke stažení v záložce ZÁPIS), lékařské potvrzení o očkování dítěte (ke stažení v záložce ZÁPIS), cizinci - kopii dokladu o povolení k pobytu na území ČR.

Kritéria pro přijetí: viz záložka ZÁPIS

Příjem žádostí k předškolnímu vzdělávání: 3. 5.  - 9. 5. 2021 emailem s el. podpisem, poštou, datovou schránkou nebo osobně po předchozí domluvě.
ID datové schránky: fm2ghr6

ELEKTRONICKÝ PŘEDZÁPIS:
naše MŠ nabízí zaregistrování žádostí
a vyplnění potřebných údajů k přijetí dítěte prostřednictvím elektronické komunikace. Poté je potřeba originální dokumenty k přijetí dítěte doručit do MŠ výše uvedenými způsoby.

V přijímacím řízení od školního roku 2021/2022 budou přijaty všechny děti, které podaly
prostřednictvím svých zákonných zástupců v řádném termínu řádně vyplněnou žádost o přijetí, podrobily se zákonnému očkování, a které dovrší tří let nejpozději
do 31. 12. 2021.

Informace k žádosti o ošetřovné naleznete zde:

Na základě usnesení vlády č. 196 ze dne 26. února 2021 se přerušuje provoz Mateřské školy a školní jídelny od 1. 3. 2021 do odvolání - dle platných vládních nařízeních.

Informace k zápisům do ZŠ na školní rok 2021/2022

• image 34
  • image 21
  • image 22
  • image 24
  • image 32
  • image 23

MŠ Pampeliška, Nerudova 797 , 293 01 Mladá Boleslav

Budova školky PampeliškaMateřská škola Pampeliška v Mladé Boleslavi vznikla sloučením dvou škol a jejich vstupem do právní subjektivity. Zřizovatelem je statutární město Mladá Boleslav. Mateřská škola Nerudova má dva pavilony - pavilon Pampeliška a pavilon Beruška. V každém pavilonu jsou čtyři třídy. Obě budovy mají dobře vybavené zahrady parkového typu s dřevěnými průlezkami a bazény.
Všechny třídy na obou pavilonech jsou heterogenní s dětmi ve věku od tří do šesti let, při odkladu školní docházky do 7 let, třídy jsou rozlišeny podle barev. Provoz Mateřské školy Pampeliška  je od 6.30 do 16.30 hod.
Školka Pampeliška - HřištěŠkolka Pampeliška - V zimně

Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu „Poznáváme svět“

Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu „Poznáváme svět“, který vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Hlavním východiskem při tvorbě SVP bylo přirozené střídání ročních období v přírodě a činnosti s tím související. Naším cíle je vést děti v klidné atmosféře ke zdravému způsobu života, vzájemné ohleduplnosti, ochotě pomáhat si, chránit zdraví a přírodu. Posilujeme zdravé sebevědomí dětí, důvěru ve vlastní síly a schopnosti.

RYCHLÝ KONTAKT

Mateřská škola Pampeliška

pavilon Pampeliška

pavilon Beruška