O nás - MŠ PAMPELIŠKA

VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ  HLEDEJTE V ZÁLOŽCE - VÝVĚSKA.

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE DĚTÍ PŘIJATÝCH NA PAVILON BERUŠKA BUDE V PONDĚLÍ 6. 6. 2022 VE 14.45 na pavilonu Beruška v modré třídě.

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE DĚTÍ PŘIJATÝCH NA PAVILON PAMPELIŠKA BUDE V ÚTERÝ 14. 6. 2022 V 15.15 na pavilonu Pampeliška v zelené třídě.

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE DĚTÍ PŘIJATÝCH NA PAVILON SVĚTLUŠKA BUDE VE ČTRTEK 9. 6. 2022 V 15.00 na pavilonu Světluška ve žluté třídě.

OD ZÁŘÍ 2022 přijmeme (rozšiřování provozu)
  • asistenta pedagoga
ŽIVOTOPISY ZASÍLEJE na reditelka@ms-pampeliska.cz.
  • image 34
  • image 21
  • image 22
  • image 24
  • image 32
  • image 23

MŠ Pampeliška, Nerudova 797 , 293 01 Mladá Boleslav

Budova školky PampeliškaMateřská škola Pampeliška v Mladé Boleslavi vznikla sloučením dvou škol a jejich vstupem do právní subjektivity. Zřizovatelem je statutární město Mladá Boleslav. Mateřská škola Nerudova má tři pavilony - pavilon Pampeliška, pavilon Beruška a od září 2021 nově otevřený pavilon Světluška. Pavilony Pampeliška a Beruška mají po čtyřech třídách, v pavilonu Světluška budou v provozu zatím dvě třídy.
Všechny třídy na obou pavilonech jsou heterogenní s dětmi ve věku od tří do šesti let, při odkladu školní docházky do 7 let, třídy jsou rozlišeny podle barev. Provoz Mateřské školy Pampeliška  je od 6.30 do 16.30 hod.
Školka Pampeliška - HřištěŠkolka Pampeliška - V zimně

Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu „Poznáváme svět“

Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu „Poznáváme svět“, který vychází z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Hlavním východiskem při tvorbě SVP bylo přirozené střídání ročních období v přírodě a činnosti s tím související. Naším cíle je vést děti v klidné atmosféře ke zdravému způsobu života, vzájemné ohleduplnosti, ochotě pomáhat si, chránit zdraví a přírodu. Posilujeme zdravé sebevědomí dětí, důvěru ve vlastní síly a schopnosti.

Na tomto webu používáme:

Název: SESSIONID
Platnost : session
Kategorie: Nezbytně nutné

RYCHLÝ KONTAKT

MŠ Pampeliška

Mateřská škola Pampeliška

pavilon Pampeliška

pavilon Beruška

pavilon Světluška - zástupkyně ředitelky

pavilon Světluška - třídy

jídelna Pampeliška